<<

>>

Obklady do kuchyně ze skla
jsou originálním designovým prvkem

Při výměně kuchyňské linky, místo použití běžných obkladů, použijte Grafosklo JAP FUTURE, které dodá každé kuchyni moderní a originální vzhled.

Celoskleněné pískované dveře
můžou ozvláštnit každý interiér

Využijte možnosti neomezeného desingu a vytvořte si skleněné dveře přesně podle vašich představ tak, aby komplexně ladily s celým interiérem.

Skleněné stěny
oddělte místnosti originálně - sklem

Pořiďte si skleněné stěny, které díky technice Grafosklo mohou vnést do místnoti neotřelý design. Sklo je navíc nadčasový materiál.

Pískované skleněné dveře
s různými motivy a zajímavými vzory

Díky technice pískování se skleněný povrch stane matný s hedvábnou strukturou, který vytváří dojem naprostého luxusu.

Grafosklo je designové sklo

Grafosklo je speciální systém laminace, která využívá pro svůj design digitální tisk či textilie. Grafosklo vám umožní designově dokonale sladit celý interier.

 

Vyzkoušejte
si sami!

Konfigurátor

Zaujala vás
naše nabídka?

Poptávka

uzitecne

Partneři portálu:

Schody, schodiště, zábradlí
Vzorkovna SCHODY & SYN je pražským prodejním místem výrobní společnosti J.A.P. Tato společnost nabízí stahovací schody, interiérová a exteriérová točitá schodiště, segmentová a kombinovaná schodiště.

Zábradlí, nerezové zábradlí
Prodej nerezového zábradlí stavebnicového systému, různých typů schodů a schodišť a pouzder pro posuvné dveře.

Stavební firma
Poskytování služeb v oblasti výstavby rodinných a bytových domů, rekonstrukcí objektů pozemních staveb, sanace, revitalizace.

Energetický průkaz, štítek budovy
Komplexní služby v oblasti posuzování staveb, nemovitostí, komerčních budov a rodinný domů. Zpracování celkové analýzy a energetického auditu včetně technického posudku.

Zasouvací dveře, posuvné dveře, stavební pouzdra
Nabídka jednoduchých i dvojitých typů stavebních pouzder pro zasouvací dveře. Pouzdro je vyrobeno z kvalitní oceli a chrání dveře uvnitř zdi.

Stavby Chomutov, novostavby, rekonstrukce rodinných domů
Firma Petr Melka - M & M Stavitel poskytuje služby v oblasti novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, stavebních prací a projekce dokumentace.

Zateplení, vytápění, rekonstrukce
Projekt Moje úspora nabízí komplexní služby v oblasti zateplení a revitalizace rodinných a bytových domů. Poradíme vám, jak účinně snížit své náklady na budoucí provoz svého bydlení a podnikání prostřednictvím vhodných opatření v rámci revitalizace svého objektu.

Energetický průkaz, energetický štítek
Zpracujeme energetický průkaz a štítek budovy. Nabízíme diagnostiku budovy včetně stavebního posudku pro rekonstrukce, navrhneme způsob optimalizace.

Projekty rodinných domů
Nabízíme zpracování projektů rodinných a bytových domů, projektové dokumentace, položkových rozpočtů.

Typové projekty, projekty rodinných domů
Zpracování projektů rodinných a bytových domů se všemi povinnými materiály k zahájení stavebního řízení. Projektové dokumentace, položkové rozpočty, realizační dokumentace k zahájení stavby.

Rekonstrukce bytu
Realizace rekonstrukcí bytů, bytových jader, koupelen, podrovní a dalších stavebních úprav dle požadavků klientů.

Energetický průkaz, energetický štítek
Nabízíme vám výhodné zpracování energetického průkazu. Cílem průkazu energetické náročnosti budovy je snížení spotřeby energie. Tento průkaz je povinnou součástí novostaveb.

Obklady pro kuchyně
Společnost JAP nabízí unikátní interiérový systém celoskleněných prvků Grafosklo s digitálním tiskem nebo textilií pro kuchyně, dveře a skleněné stěny.

Skleněné stěny
Vyberte si skleněnou stěnu s vlastním grafickým motivem a zvětšete tak opticky váš interiér. Skleněné stěny JAP s grafikou rozzáří Váš interiér.

Skleněné dveře
Vyberte si skleněné dveře s vlastním grafickým motivem a zvětšete tak opticky váš interiér. Naše skleněné dveře JAP s grafikou prosvětlí váš domov

Sklo
Výroba skleněných dekoračních stěn, dveří s vlastním grafickým motivem pro váš interiér. Skleněné výrobky JAP s grafikou obohatí Váš dům či byt

Rodinný dům - pasivní novostavba
Úsporně energetické domy formou pasivních novostaveb. Vše o novostavbách, jejich energetické náročnosti a přípravě staveb.

Projekty rodinných domů, typové projekty
Prodej typových projektů rodinných domů, projektová dokumentace.

Dotace, Zelená úsporám
Komplexní zpracování posudků, projektů a energetických průkazů k dotacím Nová Zelená úsporám 2015. Zajištění podání žádostí o dotace.

Stavební povolení
Zpracování projektů rodinných domů k zahájení stavebního řízení. Zajištění doprovodných služeb a vyřízení stavebního povolení či ohlášky stavby

Kotlíková dotace
Dotace na výměnu tepelného zdroje, kotle na tuhá paliva na nový druh technologie. Podpora kotlů a technologií z obnovitelných zdrojů

Stavba rodinného domu
Realizace stavbních prací v souvislosti s výstavbou novostaveb rodinných domů v nízkoenergetickém a pasivním standardu.

Dotace na kotle
Dotace na kotle výměnou za kotel z obnovitelných zdrojů. Dotace až do výše 80% uznatelných nákladů.

Dotace OPPIK
Dotace pro podniky, obce a města na snížení energetické náročnosti budov, podporu podnikání a konkurenceschopnosti, vývoj, inovace a další.

Nová zelená úsporám
Dotační program Nová zelená úsporám pro rok 2014 až 2020 pro zateplování rodinných domů, výměny kotlů a novostavby.

Energetický audit
Energetický audit je dokument hodnotící komplexní náklady na provoz energetického hospodářství, respektive nemovitosti a její provoz.

Certifikace ISO 50001
Certifikace ISO 50001 je certifikací pro energetické hospodářství a provozovatele nemovitostí s odběrem energií na provoz budov. Certifikace s komplexním poradenstvím.

Energetický štítek
Energetický štítek je nedílnou sočástí energetického průkazu posuzujucí komplexní provozované energie na energetickém hospodářství.

Stavební dozor
Zajištění stavebního dozoru stavby při výstavbě či rekonstrukcích rodinných či bytových domů. Pokrytí po celé ČR.

Stavbyvedoucí
Zajištění služeb nezávislého stavbyvedoucího spolu s dozorem na stavbě. Vedení stavby a ochrana investora.

Projekty rodinných domů
Příprava projektů a projektové dokumentace k rekonstrukcím a novostavbám rodinných domů.

Rekonstrukce rodinných domů
Zpracování podkladů k dotacím pro zateplování rodinných a bytových domů včetně bytových domů a objektů občanské vybavenosti.

Inspekce rodinných domů
Komplexní prohlídky nemovitostí se zajištěním vypracování technického posudku nemovitosti a jejího celkového stavu.

Dodávky tepla, provozování kotelen
Komplexní realizace provozování kotelen, revizí a správy tepelného hospodářstí v objektech občanské vybavenosti a bytových domech.