<<

>>

Obklady do kuchyně ze skla
jsou originálním designovým prvkem

Při výměně kuchyňské linky, místo použití běžných obkladů, použijte Grafosklo JAP FUTURE, které dodá každé kuchyni moderní a originální vzhled.

Celoskleněné pískované dveře
můžou ozvláštnit každý interiér

Využijte možnosti neomezeného desingu a vytvořte si skleněné dveře přesně podle vašich představ tak, aby komplexně ladily s celým interiérem.

Skleněné stěny
oddělte místnosti originálně - sklem

Pořiďte si skleněné stěny, které díky technice Grafosklo mohou vnést do místnoti neotřelý design. Sklo je navíc nadčasový materiál.

Pískované skleněné dveře
s různými motivy a zajímavými vzory

Díky technice pískování se skleněný povrch stane matný s hedvábnou strukturou, který vytváří dojem naprostého luxusu.

Grafosklo je designové sklo

Grafosklo je speciální systém laminace, která využívá pro svůj design digitální tisk či textilie. Grafosklo vám umožní designově dokonale sladit celý interier.

 

Vyzkoušejte
si sami!

Konfigurátor

Zaujala vás
naše nabídka?

Poptávka

Skleněné stěny, sklo s grafikou

Motiv Pink

 

Standardem pro oddělení dvou místností je použití sádrokartonové či zděné stěny. Velice žádanou a oblíbenou variantou je nyní oddělování místnosti pomocí skleněných příček. Taková celoskleněná stěna je designovým řešením, díky kterému se otevře a prosvětlí každý interiér. Každému navrhneme řešení skleněné příčky na míru, a to včetně všech potřebných komponentů a kompletního technického servisu.

Nabízíme kompletní řešení pro skleněné dělicí stěny

Celoskleněné dělicí stěny jsou systémy otvíracích, posuvných a pevných prvků, které jsou usazeny do kvalitního nerezového kování. Skleněné příčky a dělicí stěny změní váš interiér k lepšímu. Vhodně navržená skleněná stěna vytvoří z velké místnosti několik menších, v nichž bude každý mít své soukromí. V naší nabídce naleznete 10 typizovaných řešení, ze kterého si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Skleněná stěna - možnosti instalace

Pokud vás zaujala možnost využití celoskleněné stěny jako moderního předělu místností, pak je nejprve třeba si ujasnit, zda budete preferovat variantu fixní příčky jako dělicí stěny, nebo dáte přednost celoskleněné stěně s vestavěnými skleněnými dveřmi. Do takovéto skleněné dělicí stěny lze zakomponovat dveře otočné, posuvné, ale i kyvné, a to v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení. Součástí celoskleněného systému mohou být i horní či boční světlíky. Záleží na velikosti daného stavebního otvoru a vašich představách. Celý skleněný systém je pak ještě opatřen kotvícími prvky a dveřním kováním v hranatém či kulatém provedení. Pro ověření, zda bude vybraná skleněná stěna ve vašem interiéru vypadat podle vašich představ nabízíme standardně zhotovení počítačového 3D modelu sestavy

Sklo pro dělicí stěny, skleněné příčky

Sklo jako takové je designově čisté a velice nadčasové. Velice snadno se kombinuje s jakýmkoliv materiálem či barvou. Sklo, které dodáváme pro skleněné stěny, skleněné příčky či dělicí stěny je díky novým technologickým postupům, jako je kalení, daleko pevnější a lze ho řadit mezi skla bezpečnostní. Tloušťka tohoto skla je od 8 mm, přes nejpoužívanějších 10 mm a 12 mm (větší rozměry). Můžete si vybrat z různých druhů skel.

Typy skel pro celoskleněné stěny

Nejběžnějším sklem je sklo float, které je čiré. Při výběru čirého skla je dokonale zachována propustnost světla. Toto sklo je možné pískovat nebo gravírovat. Kdy pískované sklo vzniká otryskáváním jemným pískem. U gravírovaného skla jsou motivy vytvářeny pomocí brusného kotouče. Dalším typem je sklo satinato, neboli jednostranně leptané sklo, takzvané „ledové“ sklo, které není průhledné, ale průsvitné. Dále nabízíme celoplošně tónované neboli sklo planibel, které lze tónovat do různých barevných odstínů (šedá, hnědá, aj.). Poměrně novou technologií je Grafosklo, což je systém dvou skel, mezi které může být zalaminována folie s grafikou, dle vašeho přání. Lze laminovat i látku, herbářované květiny či přírodniny. Posledním nabízeným typem skla je lakované sklo, které se opatřuje barevným odstínem