<<

>>

Obklady do kuchyně ze skla
jsou originálním designovým prvkem

Při výměně kuchyňské linky, místo použití běžných obkladů, použijte Grafosklo JAP FUTURE, které dodá každé kuchyni moderní a originální vzhled.

Celoskleněné pískované dveře
můžou ozvláštnit každý interiér

Využijte možnosti neomezeného desingu a vytvořte si skleněné dveře přesně podle vašich představ tak, aby komplexně ladily s celým interiérem.

Skleněné stěny
oddělte místnosti originálně - sklem

Pořiďte si skleněné stěny, které díky technice Grafosklo mohou vnést do místnoti neotřelý design. Sklo je navíc nadčasový materiál.

Pískované skleněné dveře
s různými motivy a zajímavými vzory

Díky technice pískování se skleněný povrch stane matný s hedvábnou strukturou, který vytváří dojem naprostého luxusu.

Grafosklo je designové sklo

Grafosklo je speciální systém laminace, která využívá pro svůj design digitální tisk či textilie. Grafosklo vám umožní designově dokonale sladit celý interier.

 

Vyzkoušejte
si sami!

Konfigurátor

Zaujala vás
naše nabídka?

Poptávka

Skleněná stěna, může jí mít každý

Oslovila vás možnost nahradit zděnou příčku skleněnou stěnou? Pak neváhejte… jde o řešení nejen pro domy, ale také panelákové byty.

Oddělení dvou místností už není záležitostí pouze zděného nebo sádrokartonového předělu. Absolutní boom sledujeme v kategorii příček ze skla. Jde o designové řešení, které prosvětlí interiér a díky použitému kalenému sklu se může chlubit obrovskou odolností vůči mechanickému poškození.

Skleněná stěna model KAPPA

SKLENĚNÁ STĚNA JE…

Pod pojmem skleněná stěna si představte soubor skleněných tabulí, dveří a případně také horních a bočních světlíků. Vše dohromady tvoří dokonalý skleněný předěl.

Samozřejmě za pomoci kotvících prvků a dveřního kování – tedy kliky nebo madla, které volíte podle typu dveří. Do stěny lze totiž zakomponovat dveře otočné, posuvné, ale i kyvné, a to v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení.

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ VYHRÁVÁ

Abychom zájemcům o skleněné stěny usnadnili výběr, nachystali jsme celkem deset typizovaných řešení.

Z nich si každý vybere takové, které se hodí pro jeho bydlení – tedy ideálně kombinuje všechny skleněné prvky.

Pro ověření, že zvolená stěna bude v interiéru dobře vypadat, připravujeme každému na míru i 3D grafický model.

Komplexní dodávka

Výhodou kompletní dodávky od jednoho výrobce také je, že se nemusíte starat o zaměření, či montáž. Profesionální pracovníci totiž používají přesná laserová měřidla a mají mnoho zkušeností.

Na přesnosti v tomto případě velmi záleží – kalené sklo nelze na místě nijak řezat nebo upravovat. Pokud vás skleněné stěny zaujaly, vrhněte se do jejich výběru. Lákavá je totiž i široká nabídka skel – od mléčných, zabarvených nebo čirých až po Grafosklo s vnitřním motivem.