<<

>>

Obklady do kuchyně ze skla
jsou originálním designovým prvkem

Při výměně kuchyňské linky, místo použití běžných obkladů, použijte Grafosklo JAP FUTURE, které dodá každé kuchyni moderní a originální vzhled.

Celoskleněné pískované dveře
můžou ozvláštnit každý interiér

Využijte možnosti neomezeného desingu a vytvořte si skleněné dveře přesně podle vašich představ tak, aby komplexně ladily s celým interiérem.

Skleněné stěny
oddělte místnosti originálně - sklem

Pořiďte si skleněné stěny, které díky technice Grafosklo mohou vnést do místnoti neotřelý design. Sklo je navíc nadčasový materiál.

Pískované skleněné dveře
s různými motivy a zajímavými vzory

Díky technice pískování se skleněný povrch stane matný s hedvábnou strukturou, který vytváří dojem naprostého luxusu.

Grafosklo je designové sklo

Grafosklo je speciální systém laminace, která využívá pro svůj design digitální tisk či textilie. Grafosklo vám umožní designově dokonale sladit celý interier.

 

Vyzkoušejte
si sami!

Konfigurátor

Zaujala vás
naše nabídka?

Poptávka

Pískované sklo

Co je to pískování?

Technologie pískování je založena na otryskávání skla proudem jemného písku stlačeným vzduchem. Při takto prudkých nárazech zrn písku na sklo se povrch stane matný a má hedvábnou strukturu. Vytvoří tak designově zajímavé a hravé vzory, které ozvláštní interiér vašeho domova či kanceláře.

Jak vzniká pískování?

Podle vybrané grafiky se vyrobí pískovací šablona, která se nalepí na sklo. Povrch zakrytý šablonou zůstane po pískování nezměněn. Sklo se o pískuje korundovým pískem, následně vykalí, aby sklo mělo zvýšenou mechanickou a termickou odolnost, ošetří se nanolakem a odstraní se pískovací šablona.

Co je to nano lak?

Je to speciální povrchová úprava pískovaných povrchů. Slouží ke snadnější údržbě skla. Pro pískované sklo z naší výroby je tato povrchová úprava samozřejmostí.

Možnosti pískování

Všechny nabízené motivy lze pískovat negativ i pozitiv a je možné pískovat nejen čiré sklo, ale i planibel hnědý, šedý a satinátov (matelux).