Skleněné stěny, sklo s grafikou

cz sk ru

dvere-satinato dvere_s_grafosklem
RYCHLÝ KONTAKT
  • +420 581 587 864
  • +420 732 363 263

sklo@japcz.cz

Výroba designových doplňků ze skla  GRAFOSKLO

Skleněné stěny, sklo s grafikou

Skleněné stěny - sklo s grafikou

Sklo a skleněné stěny jsou moderním prostředkem k rozdělení prostoru v budově tak, aby měli lidé více či méně přehled o svém okolí. Pro skleněné stěny je nejčastěji použito sklo zcela průhledné nebo částečně průhledné.

My skleněné stěny vyrábíme s výplní tzv. Grafoskla - sklo s grafikou, které mohou tvořit průhledné nebo neprůhledné předěly v místnostech. Takové skleněné stěny plní pak funkci rozdělení prostoru a zároveň je sklo velice pěkným doplňkem interiéru jak rodinného domu, tak kanceláří, recepcí, prodejních výloh a dalších míst. Sklo je materiálem, který je žádoucí do každého interiéru díky své vzdušnosti a modernímu designu.

Skleněné stěny a skleněné dveře

Skleněné stěny v kombinaci se skleněnými dveřmi můžou být řešením pro rozdělení prostoru například v kancelářských budovách, kde sklo s grafikou může vytvářet příjemné pracovní prostředí. Při využití v domácnostech jsou skleněné stěny nejčastěji používány jako zástěny v koupelnách, paravanové řešení oddělení prostoru kuchyně, jídelny a obýváku nebo jiné skleněné zástěny. Další možností pro využítí skla je rozdělení prostoru v ložnici.

Stěny s výplní skla s grafikou mohou být řešením při rozdělování prostoru, sklo zároveň tvoří vkusný doplněk, který v kombinaci s kuchyní a prosklenými dveřmi vytvoří jednotný styl interiéru.

Sklo s grafikou jako výplň skleněných stěn je vyráběno z bezpečnostního kaleného skla o tloušťce 10 – 12 mm.

Druhy konstrukcí skleněných stěn:

Motiv Blob Motiv Cross motiv Magnolia 161 motiv Olymp čiré sklo
Alfa Beta Gamma Delta Epsilon
motiv Modern motiv Birch 199 motiv City motiv Shy

motiv Shy

Éta Kappa Lambda Sigma Ypsilon

Video - skleněné stěny J.A.P.:

více info na www.sklenenastena.cz

Sklo s grafikou - grafosklo

Skleněný materiál z dílny J.A.P. je pevný, odolný a zároveň graficky velice moderní a designový. Jedná se o sklo kalené, které je pětkrát odolnější vůči bočnímu nárazu než sklo nekalené. Rozbití kaleného skla je ve standardním užívání téměř nemožné.  Pokud však dojde k jeho poškození, pak se kalené sklo rozpadne se na neostré úlomky. V případně kaleného skla s vnitřní bezpečnostní folií se navíc úlomky nevysypou do okolí, čímž nehrozí žádné poranění. Kalené sklo lze umístit prakticky kamkoliv a to i do blízkosti tepelných zdrojů jako je topení nebo krby. Je to tím, že kalené sklo odolává teplotě až do 200°C. Tento typ skla lze považovat za sklo bezpečnostní.

testy odolnosti skla J.A.P.