<<

>>

Obklady do kuchyně ze skla
jsou originálním designovým prvkem

Při výměně kuchyňské linky, místo použití běžných obkladů, použijte Grafosklo JAP FUTURE, které dodá každé kuchyni moderní a originální vzhled.

Celoskleněné pískované dveře
můžou ozvláštnit každý interiér

Využijte možnosti neomezeného desingu a vytvořte si skleněné dveře přesně podle vašich představ tak, aby komplexně ladily s celým interiérem.

Skleněné stěny
oddělte místnosti originálně - sklem

Pořiďte si skleněné stěny, které díky technice Grafosklo mohou vnést do místnoti neotřelý design. Sklo je navíc nadčasový materiál.

Pískované skleněné dveře
s různými motivy a zajímavými vzory

Díky technice pískování se skleněný povrch stane matný s hedvábnou strukturou, který vytváří dojem naprostého luxusu.

Grafosklo je designové sklo

Grafosklo je speciální systém laminace, která využívá pro svůj design digitální tisk či textilie. Grafosklo vám umožní designově dokonale sladit celý interier.

 

Vyzkoušejte
si sami!

Konfigurátor

Zaujala vás
naše nabídka?

Poptávka

Sklo s grafikou pro obklady do kuchyně

Motiv Pink

Grafosklo v kuchyních

Nový trend nahrazuje keramické obklady do kuchyně. Vnukněte prostoru za linkou nápad pomocí Grafoskla a vytvořte unikát.

Získejte poutavý originál své kuchyně, který může navazovat v celém interiéru. Grafosklo pro kuchyňské zástěny má tloušťku 6 mm a může být z bezpečnostního skla nebo z kaleného bezpečnostního skla.

Kalené bezpečnostní sklo

Jedná se o kalené bezpečnostní sklo, které je odolné vůči teplotním změnám a vůči úderům. Při jeho rozbití se celá tabule roztříští na krychličky, které z větší části nemají ostré hrany a nejsou navzájem spojeny. Při výrobě Grafoskla se na sklo aplikuje laminační fólie, která v případě rozbití skla drží drobné krychličky na sobě. Díky těmto vlastnostem se předchází zranění.


Výhody Grafoskla

Převratná technika tvorby grafického skla pro kuchyňské obklady, je tím správným příkladem moderního využití skla. Designový vzhled však není tou hlavní předností. Všichni máme zkušenosti s nepříjemným úklidem v kuchyni a právě obklady v kuchyni se častokrát umívají velice špatně. Největším protivníkem při úklidu kuchyňských obkladů jsou právě spáry, ve kterých zůstává nejvíce nečistot. Tento problém s našimi kuchyňskými obklady ze skla úplně odpadá.

Naše obklady do kuchyně ze skla stačí otřít a jsou čisté - jak jednoduché

Skleněné obklady mají oproti běžným kuchyňským obkladům z kachliček obrovskou přednost. Jsou totiž vyrobeny z jednoho celistvého kusu, takže zde nenajdete žádné spáry a nerovnosti. Mytí desky je tak bezproblémovou a pohodovou záležitostí. Jednolitou plochu stačí jen hladce otřít a vše je zase jako nové.

Motivy pro skleněný obklad za kuchyňskou linku z Grafoskla si můžete vybrat v našem konfigurátoru, galerii realizací nebo z databanky Shutterstock.

Video - grafosklo JAP FUTURE:

Úklid kuchyňské linky s obklady z Grafoskla může být hračkou

Originální motiv Grafoskla pro kuchyňskou linku

Grafosklo JAP FUTURE - designová proměna vaší kuchyně