Obklady do kuchyně ze skla

cz sk ru

dvere-satinato dvere_s_grafosklem
RYCHLÝ KONTAKT
  • +420 581 587 864
  • +420 732 363 263

sklo@japcz.cz

Výroba designových doplňků ze skla  GRAFOSKLO

Sklo s grafikou pro obklady do kuchyně

Nové originální obklady do kuchyně

Celoskleněné obklady do kuchyně - sklo s grafikouPři výměně kuchyňské linky použijte originální obklady do kuchyně trochu jinak. Místo toho, abyste použili standardní obklady, použijte novinku Grafosklo J.A.P., které dodá vaší kuchyni moderní a originální vzhled právě díky použitému sklu a grafickému pojetí.

Škála grafických motivů pro obklady do kuchyně není ničím omezená, můžete si dokonce vybrat i z vašich soukromých fotografií a mít tak nové obklady v kuchyni zcela originální dle vašich představ.

Kalené bezpečnostní sklo

Sklo, do kterého je vložená vámi vybraná grafika má tloušťku min. 6 mm. Jedná se o tzv. kalené sklo, které je daleko odolnějším druhem skla. Typický skleněný materiál nemůže nikdy dosáhnout takové pevnostní předpoklady. Proto volíme při výrobní procesu právě bezpečnostně sklo kalené.

Vyrábíme nadčasové kuchyňské obklady z grafického skla

Splňte si svůj sen o originálním vzhledu kuchyňské linky. Převratná technika tvorby grafického skla pro kuchyňské obklady, je tím správným příkladem moderního využití skla. Designový vzhled však není tou hlavní předností. Všichni máme zkušenosti s nepříjemným úklidem v kuchyni a právě obklady v kuchyni se častokrát umívají velice špatně. Největším protivníkem při úklidu kuchyňských obkladů jsou právě spáry, ve kterých zůstávají největší nečistoty. Tento problém s našimi kuchyňskými obklady ze skla úplně odpadá.

Naše obklady ze skla stačí otřít a jsou čisté - jak jednoduché

Skleněné obklady mají oproti běžným kuchyňským obkladům z kachliček obrovskou přednost. Naše skleněné obklady jsou totiž vyrobeny z jednoho celistvého kusu, takže zde nenajdete žádné spáry a nerovnosti. Mytí desky je tak bezproblémovou a pohodovou záležitostí. Jednolitou plochu stačí jen hladce otřít a vše je zase jako nové. Mastnota zanesených spárů a zdlouhavé čištění je s našimi obklady do kuchyně z Grafoskla dávnou minulostí.

Jakýkoliv motiv nebo fotografie

Byli jste např. na dovolené v exotických končinách a pořídili jste sérii zajímavých fotek úchvatných přírodních scenérií? My z nich vyrobíme unikátní skleněný obklad do kuchyně, který vám bude připomínat příjemné chvíle na cestách.  Samotná výroba a instalace skleněného obkladu na kuchyňskou linku je řešena, až na místě podle dispozic domu, nebo bytu. Zákazník tak neriskuje, že by vyrobené sklo s grafikou mělo jiné rozměry, než jaké sklo opravdu potřebuje pro nutné osazení zástěny kuchyně.

Moderním obkladem rozzáříme váš domov

Se skleněným obkladem do kuchyně získáváte atypický vzhledový prvek, který působí svěžím a nadčasovým dojmem. Podívejte se skrze náš konfigurátor na možné varianty grafoskla v kuchyni.

Video - grafosklo J.A.P.:

Originální motiv grafoskla pro kuchyňskou linku
Grafosklo J.A.P. - designová proměna vaší kuchyně