Grafosklo - skleněné dveře, skleněné stěny, kuchyně

cz sk ru

dvere-satinato dvere_s_grafosklem
RYCHLÝ KONTAKT
  • +420 581 201 729
  • +420 606 028 735

sklo@japcz.cz

Výroba designových doplňků ze skla  GRAFOSKLO

GRAFOSKLO je unikátní interiérový systém

celoskleněných prvků se zalaminovaným digitálním tiskem nebo textiliemi umožňující designově sladit interiér do jednoho celku. 

Designové kuchyněKUCHYNĚ

Objevte pro svou kuchyni designový celoskleněný obklad GRAFOSKLO s digitálním tiskem nebo textilií místo klasických keramických obkladů. Speciální vnitřní laminace digitisku a látek zajišťuje bezproblémovou údržbu jednolité skleněné plochy.

Prosklené dveřeSKLENĚNÉ DVEŘE

Celoskleněné dveře nebo prosklená výplň ve vašich dveřích z programu GRAFOSKLO vám umožní mít originální dekor, ať ve formě fotografie nebo látky. Celoskleněné dveře jsou z kaleného bezpečnostního skla. Z pohledu designu své dveře GRAFOSKLO díky stejnému motivu sladíte s dalšími skleněnými prvky v interiéru.

Prosklené stěnySKLENĚNÉ STĚNY

Skleněné stěny GRAFOSKLO díky kalenému sklu dodávají maximum bezpečnosti a díky speciální laminaci vnitřních materiálů jako digitální fotografie nebo textilie vám umožní vytvořit ve svém interiéru skutečně designový prvek.

KováníKOVÁNÍ

Kování k celoskleněným dveřím GRAFOSKLO je vyrobeno z ušlechtilého nerezu a testováno na běžný provoz. Designově odpovídá potřebě skleněných interiérových prvků.